Önümüzdeki Hafta VET Coin ve Bu 4’ünü İzleyin!

Birçoğu bu hafta potansiyel bir Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) onayı beklerken, Uniswap (UNI), VeChain (VET), SUSHI, Polygon (MATIC) ve BAND ralliye hazır coin projelerinden bazıları. En azından analist Lisa Walter’a göre durum bu.

VET coin ve UNI’ye dikkat

CoinMarketCap verilerine göre UNI, yazının yazıldığı sırada 6,41 dolardan el değiştirdi. Son 24 saatte alt’ın değeri %5 arttı. Haftalık grafikte değerlendirilen altcoin fiyatı, spot piyasa katılımcıları arasında istikrarlı bir birikim gösterdi. Temel momentum göstergelerinden gözlemlenen veriler, satın alma baskısının token satışlarını aştığını gösterdi. Örneğin UNI’nin Göreceli Güç Endeksi (RSI) 56,31, Para Akışı Endeksi (MFI) ise 83,78 oldu. Bu değerlerde göstergeler satın alma momentumunun satış baskısından daha yüksek olduğunu gösterdi. Duyarlılığın devam etmesi durumunda UNI’nin fiyatının bu hafta yükselişe geçmesi beklenmekte.

Diğer yandan genel piyasa konsolidasyonu VET coin değerinde %14’lük bir düşüşle sonuçlanırken, haftalık grafikte boğalar piyasayı sıkı bir şekilde kontrol etmeye devam ediyor. Yön Hareketi Endeksi’ne (DMI) göre, pozitif yön endeksi (yeşil) 32,72 ile negatif yön endeksi (kırmızı) 13,75’in üzerinde yer aldı. Bu çizgiler bu şekilde konumlandırıldığında, piyasadaki aşağı yönlü güçlerin yükseliş eğiliminin arkasındaki güçlere göre nispeten zayıf olduğu anlamına gelir.

SUSHI ve MATIC de izleme listesinde

Son 24 saatte SUSHI’nin değerinde %2’lik bir artış görüldü. Bu yazının yazıldığı sırada altcoin 1,08 dolardan el değiştirdi. Ayrıca talepte bir artış gören Borsa Hacmi, yazının yazıldığı sırada 1,60 milyar seviyesindeydi ve Ekim ayının sonundan bu yana istikrarlı bir artış gösteriyor. Piyasada yükseliş eğiliminin varlığını doğrulayan MACD çizgisi, trend çizgisinin üzerinde görüldü. Bu tür bir geçiş, piyasanın çoğunlukla yükseliş hissiyatından etkilendiğini ve bu durumun devam etmesi durumunda token fiyatının yükselmesine neden olabileceğini gösterdi.

Diğer yandan MATIC son 24 saatte %4’lük fiyat artışına tanık oldu. CoinMarketCap verilerine göre altcoin bu yazının yazıldığı an itibariyle 0,84 dolardan satıldı. Yedi günlük grafikte değerlendirilen Chaikin Para Akışı (CMF), piyasaya istikrarlı bir likidite girişi gösterdi. 0,06 seviyesinde ve yükseliş eğiliminde olan MATIC’in CMF’si, fiyatını yükseltmek için gerekli sermaye girişinin varlığını gösterdi.

Listedeki son coin: BAND

Analiste göre BAND’ın Müthiş Osilatörü, yılın başından bu yana yalnızca yukarıya bakan yeşil histogram çubuklarını geri döndürdü. Bu gösterge bir varlığın momentumunu ve potansiyel trend dönüşlerini ölçer. Yukarıya bakan yeşil çubuklar gösterdiğinde, bu genellikle yükseliş sinyaline işaret eder ve varlığın fiyatının muhtemelen artacağını gösterir. Yazıyı sona erdirirken, unların yalnızca analist görüşü olduğunu belirtmekte fayda var. Yatırımcılar, yatırımlarını, kendi araştırmaları doğrultusunda yapmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x